חולון בוחרת
#להתקדם!

הכול החל ב-2008, כשגיליתי שהעיר שאנחנו כל כך אוהבים לא ממש דואגת לנו.

הכול החל ב-2008 כשגיליתי שהעיר שאנחנו כל כך אוהבים לא ממש דואגת לנו. החלטתי לעשות מעשה ולהקים את תנועת "צעירים", מתוך אהבה גדולה לעיר והבנה שאם אנחנו הצעירים לא נדאג לעצמנו, איש לא ידאג לנו.

מיום שנכנסנו למועצת העיר שינינו בה את הקצב! פתחנו את ישיבות המועצה לשקיפות הציבור! עצרנו את עליית הארנונה בשנת 2016! הקמנו מרכז צעירים! הרחבנו את פעילות התחבורה הציבורית בעיר, פעלנו בחינוך, בתשתיות, בהתחדשות העירונית והכול תוך כדי מאבק עיקש והכרחי על כל מה שאנו מאמינים בו.

הדרך הטבעית ביותר עבורנו היא לגדול ולצמוח, ולכן מהיום "צעירים" הופכת ל"צעירים+", כי כך למעשה אנחנו מצהירים ש-מגיע לנו – תושבי חולון, יותר!

יותר בחינוך!

יותר בניקיון!

יותר בתשתיות!

קצת עליי…בעשור האחרון צברתי ידע רב וניסיון במערכת העירונית והארצית, עבדתי בכנסת ופעלתי רבות במשרדי הממשלה. ניהלתי את תכנית הסייבר הלאומית בבתי הספר בארץ וכיהנתי כחבר ועדות הכספים של הסוכנות היהודית וההסתדרות הציונית העולמית, כל זאת במקביל לסיום תואר שני במנהיגות ציבורית ופוליטית מאוניברסיטת תל-אביב ועבודה בשבילכם התושבים במועצת העיר בחמש השנים האחרונות.

היום אני מרגיש מוכן יותר מתמיד לומר כי הגיעה השעה למנהיגות צעירה, חדשה אך מנוסה, עם חזון ל"איך תראה העיר ב-20 השנים הבאות?", מנהיגות שמכירה את נבכי החוק ואת מסדרונות העירייה, מנהיגות שתביא סיעת הצעירים בראשותי! מנהיגות שמבינה כי החכמה לא נמצאת במקום אחד ומוכנה לעבוד קשה כדי להצעיד את חולון קדימה.

אני מבקש את אמונכם וקורא לכם להצטרף אליי למסע בבחירות הקרובות – יחד איתי אני צריך כוח משמעותי בתוך מועצת העיר על מנת להוביל אותה עבורכם ללא סחטנות פוליטית של סיעות קטנות ולכן ב-30 באוקטובר מצביעים עבורנו בשני פתקים – פתק אחד ל"מורן ישראל" לראשות העיר; ופתק שני "צעירים+" למועצה.

שלכם,
מורן ישראל